де шукати:
 
 
 
 
 
Головна  /  Новини  /  Головні новини  / H1N1: Як скоро друга хвиля у Сарнах?

H1N1: Як скоро друга хвиля у Сарнах?

 

[10.12]

 

0 коментарів

Не хочу нікого лякати, але думаю цю інформацію варто донести до людей аби ті знову більш уважніше стежили за своїм здоров’ям. Останнім часом по новинах передають про спалахи захворювань на грип у різних інтернатах, оскільки після закінчення карантину діти з’їжджаються туди із різних місць і якщо серед них був хоч один хворий, то в таких закритих закладах вірус дуже швидко розповсюджується.

В нашому районі є два інтернати і вони знаходяться поряд із містом, один біля літака на розвилці, інший трохи далі від міста біля с. Чудель. Нажаль в такій ситуації виключенням не стали і вони :(  Чому факт захворювання більшості дітей в одному із інтернатів є маловідомим? Так вся причина у тому, що діти не одночасно масово захворіли, а почали злягати невеличкими купками (5-10-20) поступово нарощуючи свою кількість. Школа знаходиться на карантині, частина дітей перебуває у шкільному ізоляторі, частина у лікарні. Якщо у школі є біля 130 дітей, то хворих або ж із симптомами ГРВІ мабуть вже більше половини. За ситуацію в іншому інтернаті я не знаю, але думаю можливо і там ситуація може повторитись.

В інтернаті вже була комісія з Києва і з прокуратури.....

Звичайно ж в такій ситуації хворіють вчителі, частина яких з міста...... Будьте обережними і знову нагадую про додаткові посилання аби люди не панікували: http://www.komarovskiy.net/blog/svinoy-gripp.html і http://sarny.info/site/entry/svunnuj-grup-yak-jogo-rozpiznatu-i-scho-robotu-onovleno/

Свинячий це чи не свинячий грип я не знаю, да і не факт що нам людям цю інформацію повідомлять



Помилка
Посилання, що починаються з http:// автоматично стають гіперпосиланнями. Також можна використовувати тегі оформлення
Який текст на малюнку?:

Ви можете відправити свої новини міста Сарни . Найцікавіші новини будуть опубліковані на нашому порталі.

Контактна адреса:
sarny.support[dot]gmail.com

 
Статистика сайту:
Новин:
Користувачів:
Найбільше одночасно:
Що коментують RSS-стрічка останніх відповідей
мм..гарно )
сказав Чоловічийанонім в публікації
Людмила Дишлюк
в мене 5...
сказав Чоловічийанонім в публікації
Доброго дня,дайте...
сказав Чоловічийанонім в публікації
лідирує дякуючи...
сказав Чоловічийанонім в публікації
нехер обсирать тавриду.!
сказав Чоловічийdima в публікації
sergey
Згідний з вами...
сказав Чоловічийанонім в публікації
Бо бля як і янтар (пардон,...
сказав Чоловічийанонім в публікації
У Клесові взагалі народ...
сказав Чоловічийанонім в публікації
Молодець)))
сказав Чоловічийанонім в публікації
В Клесові мешкає 6000-7000...
сказав Чоловічийанонім в публікації
закрийте эбачі придурки...
сказав Чоловічийанонім в публікації
Закриють вам цю лавочку,...
сказав Чоловічийанонім в публікації
на свою подивись!Школа 2-...
сказав Чоловічийанонім в публікації
закрились самі уроди я з...
сказав Чоловічийанонім в публікації
Так
сказав Чоловічийанонім в публікації
 
 
 
Портал Сарни.Інфо - сайт про життя міста Сарни та його жителів
Про проект  |  Розміщення реклами  |  Наші правила  |  Допомога
користувачів/ зараз на сайті
0.2665 сек. / БД : 78 / 3.54MB